Manfrotto BeFree Advanced Ball Head Tripod - Siyah

Manfrotto BeFree Advanced Ball Head Tripod - Siyah

Referans: MKBFRTA4BK-BH

1.129,00 ₺
Kdv dahil

Manfrotto BeFree Advanced Ball Head Tripod Siyah - Manfrotto Türkiye Distribütörü Garantili

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

Manfrotto BeFree Advanced Ball Head Tripod (Siyah)

Manfrotto’nun Befree gelişmiş Twist alüminyum seyahat tripod ve ball head seti, seyahat ederken de dahil olmak üzere her zaman maksimum performans isteyen gelişmiş hobici fotoğrafçılar için ideal çözümdür. Ergonomik tasarımı, Manfrotto Befree'nin sezgisel ve hızlı çalışmasını sağlayarak, en zorlu fotoğrafçıların bile cihazlarını hızlı ve kolay bir şekilde ayarlayabilmelerini sağlayarak, odaklanmaları istenen çekimi yakalamaya devam ediyor. Befree gelişmiş, en stabil, her zaman kamerayı tamamen sabit tutan ve keskin görüntüler elde etmeye hazır olan her türlü arazi üzerinde mükemmel stabilite sağlamak için geliştirilmiş yeni bir örümcek özelliklerine sahiptir. Bu model, hızlı ve kullanımı kolay, kompakt bir çözüm arayan herkesi tamamen memnun etmek için Manfrotto'nun geliştirdiği M-lock, yeni büküm kilidi adı verilen yeni bir kilitleme sistemi sunuyor. Dahası, M-Lock'un çıkıntılı parçaları yoktur ve mekanizması başın etrafında mükemmel bir şekilde kapanır ve Befree'nin gelişmiş bir şekilde depolama cebine rahatça girip çıkmasını sağlar. 

Ergonomik bacak açısı seçicisi, hem sağ hem de sol elini kullanan fotoğrafçılar tarafından kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve herkesin çekim perspektiflerini sezgisel olarak değiştirmesine ve istedikleri çekime odaklanarak doğru tripod yüksekliğini bulmasına olanak tanır. Befree gelişmiş, dışarıda ortaya çıkabilen tüm yaratıcı fikirler için tam çekim çok yönlülüğünü garanti eden üç bağımsız bacak açısı konumuna kolayca ayarlanabilir. 

Bu yenilikçi modelde bulunan örümcek, aynı zamanda Manfrotto'nun profesyonel 190 ve 055 tripodları gibi Easy Link'i de sunuyor. Bu da fotoğrafçıların görüntülerini benzersiz ve unutulmaz kılan aksesuar ekleyerek yaratıcılıklarını geliştirmelerine olanak tanıyor. Işık veya yansıtıcı eklemek isterseniz, daha önce sadece ağır aksesuarlı tripodlarla elde edilebilen muhteşem dış mekan çekimlerini yakalayabilirsiniz. 

Tripod, hızlı ve hassas kamera hareketi sağlayan küçük ama güçlü ve sezgisel bir kafa olan Manfrotto’nun Advanced 494 alüminyum Merkez top kafası ile donatıldı. 494 Merkez top kafasında üç bağımsız kontrol bulunur: küre kilidini yönetmek için bir ana düğme, bilye gerginliğini ayarlayan entegre bir sürtünme kontrol düğmesi, böylece ekipmanın ağırlığı her zaman mükemmel bir şekilde dengelenir ve çekimler sorunsuz bir şekilde çerçevelenir; ufku düz tutan ve kamerayı yatay olarak hareket ettiren ve manzaranın şaşırtıcı manzarasını sağlayan bağımsız bir panoramik düğme. Kafa, dünyanın en yaygın standart başlık ekleriyle tamamen uyumlu kılan eşsiz bir levhaya sahiptir: Manfrotto RC2 ve Arca-swiss stili. Kameraya sabitlenen bu alüminyum plaka ile, tüm Manfrotto kafaları ve Arca-swiss tarzı ataşmanları içeren piyasadaki neredeyse tüm tripod başlıkları, sökme bileşenlerine gerek kalmadan hızlı ve zahmetsiz bir şekilde kurulabilir. 

Befree gelişmiş, seyahat ederken bile maksimum performans isteyen tutkulu fotoğrafçılar için en iyi seyahat tripodudur. Bu hafif seyahat sehpası, taşınabilirlik, sağlamlık, kolay kurulum ve çalışmanın en iyi kombinasyonudur. Bireyler fotoğraflarını kullanarak profesyonel bir çözümle desteklenerek güvenle ifade etmelerini sağlayan benzersiz bir amaç ile inşa edilmiştir. Befree gelişmiş Alüminyum Seyahat Tripod Büküm, top kafa seti siyah, kırmızı ve mavi olarak mevcuttur. 

Manfrotto BeFree Advanced Ball Head Tripod Teknik Detaylar

Ağırlık 1490 g
Koleksiyon/Seri Befree Advanced
Malzeme Aluminyum
Taşıma Kapasitesi 8 kg
Minimum Yükseklik 40 cm
Maksimum Yükseklik 150 cm
Maksimum Yükseklik (orta kolon aşağıda) 127 cm
Kapalı Uzunluk 40 cm
Kafa Tipi Ball Head
Bacak Tüp Çapı 12, 15.5, 19, 22.5 mm
Bacak Bölüm Sayısı 4
Destek Çapı 40 mm
Bacak Açısı 22°, 54°, 89°
Üst Eklenti 1/4″ screw
Destek Tipi 40 mm
Ball Locking Evet
Taşıma Çantası Evet
Orta Kolon hızlı
Renk Siyah
Easy Link Evet
Friction Control Evet
Bağımsız Pan Kilidi Evet
Bacak Tipi Tekli
Bacak Kilit Tipi Twist Lock
Maksimum Çalışma Sıcaklığı 70 C
Minimum Çalışma Sıcaklığı -30 C
Pan Drag Yok
Panaromik Dönüş 360
Plaka Tipi 200PL PRO
Hızlı Eklenti Evet
Tilt Drag Yok
Üst Disk Çapı 40 mm

 

Paket İçeriği:
Manfrotto BeFree Advanced Ball Head Tripod
Taşıma Kılıfı

Manfrotto
MKBFRTA4BK-BH
5 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16