Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 PRO Lens

Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 PRO Lens

Referans: EW-M1712PRO

5.998,00 ₺
Kdv dahil

Olympus M.Zuiko Digital ED 17mm f/1.2 PRO Lens - Olympus Türkiye Garantili

Adet
Stokta yeterli ürün yok


  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti
  • Maks. apertürden en iyi çözünürlük
  • Yüksek hassaslığa sahip, yüksek hızlı AF
  • En mükemmel bokeh efekti
 

Eğer mümkün olan en çarpıcı tam portre görüntüleri çekmek için objektif arıyorsanız, M.ZUIKO DIGITAL ED 17mm 1.2 PRO mercek (34mm) sizin tam aradığınız objektif.Arka planda Feathered Bokeh ile portreler daha fazla derinlik ve yumuşaklık ekleyin: ultra-geniş diyafram size yaratıcılığınızda esneklik sağlar. Göz Tespiti AF her zaman konuyu odakta tutmak için ideal bir yardımcıdır. 20cm yakın odaklama mesafesi ile yakın çekimler mükemmel hale gelir.

 

 Rakipsiz performans

 

Yeni geliştirilen ED-DSA mercekleri de dahil olmak üzere gelişmiş lens unsurlarının, M.Zuiko Digital ED 17mm 1: 1.2 PRO'daki sofistike topluluğu sayesinde portreleriniz muhteşem netlikle ön plana çıkacaktır. Aynı zamanda, fotoğraflarınıza derinlik ve yumuşaklık katmak için güzel Feathered Bokeh efektleri oluşturabilirsiniz.

 

Son derece hassas fotoğraf sonuçları

 

Mükemmel anı yakalamak için hız gerektiği için, M.Zuiko Digital ED 17mm 1: 1.2 PRO lens, hızlı, doğru otomatik netleme sağlayan bir iç odak sistemi sunar. Sadece 0.12 saniyede yüksek bir hızda çalışır * Dahili Movie & Still Compatible (MSC) mekanizması, sessiz, yüksek hızda odaklamayı daha da geliştirir.

 

Her durum için uygun

 

Fotoğraf işleriniz nerede ise içeride ya da dışarıda; .Zuiko Dijital ED 17mm 1: 1.2 PRO lensi sizinle birlikte. Sadece 390g ağırlığında olan bu parlak asal lens uzun süreli fotograf çekimini bir zevk haline getirir. Güvenilir toz geçirmez, sıçramaya dayanıklı ve donma önleyici yapı, her türlü hava koşulunda çekim yapabilmenizi sağlar.

Olympus
EW-M1712PRO

Benzer ürün sayısı : 16