Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD Lens - Nikon Uyumlu

Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD Lens - Nikon Uyumlu

Referans: A035N

5.899,00 ₺
Kdv dahil

Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD Lens - Nikon Uyumlu - Tamron Türkiye Garantili

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

Tamron 100-400mm F /4.5-6.3 Di VC USD (Model A035), en yüksek netlikte anlık hareket çekimi için AF hassasiyetli, son derece portatif, ultra telefoto zoomlu bir lenstir. 

Objektifin optik tasarımı, renk kayması ve renk sapmalarını önlemek için üç düşük dağılım elemanı içermektedir; eBAND kaplaması, daha yüksek kontrast ve netlik için objektifin parlaması ve gölgesini azaltmak için tek tek elemanlara uygulanmıştır. Optik tasarımın tamamlanması, hızlı ve duyarlı performans için çift MPU'lardan yararlanan hızlı hızlı Ultrasonik Sessiz Disk otofokus sistemidir. Titreşim telafisi, daha keskin avuçiçi çekimler için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirgemek için de kullanılır. Bu 100-400'ün açık havada kullanımına uygun olarak, magnezyum alaşımlı yapı, zorlu çevre koşullarında çalışmak için hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
odak uzunlukları çok yönlü bir yelpazede Kapsayan, bu standart zoom ancak aynı zamanda bir 160-640mm denk odak aralığı sağlayacak APS-C modelleri ile birlikte kullanılabilir, Full Frame Canon ve Nikon DSLR' ler için tasarlanmıştır.
Optik tasarımda üç LD (düşük dağılımlı) elemanlar, zoom aralığı boyunca geliştirilmiş netlik ve renk doğruluğu için renk sapmalarını ve renk saçılmalarını büyük ölçüde azaltmak için kullanılır.
Arka aydınlatmalı koşullarda çalışıldığında, kontrastlı kontrast için gölgelenmeyi ve lens parlaması önlemek için bir eBAND kaplaması uygulanmıştır.
VC görüntü sabitleme, zorlu ışık koşullarında daha etkili avuç içi çekim için kamera sarsıntısının görünümünü en aza indirmeye yardımcı olur.
Bir Ultrasonik Sessiz Disk (usd) otomatik odaklama motoru, hareketli nesnelerle çalışmaya uygun hızlı ve hassas odaklama performansı sağlar. Bu motor aynı zamanda tam zamanlı manuel odaklama kontrolü sağlar ve 4.9 'uzaktaki nesnelere odaklanmak mümkündür.
Dual Micro-Processing Unit kontrol sistemi hem otomatik odaklama hem de Titreşim Dengeleme sistemleri için hızlı ve duyarlı performansa katkıda bulunur.
Kapalı, tozlu ve neme dayanıklı bir yapı bu lensin sert koşullarda kullanımına fayda sağlar ve toz, kir ve bulaşmaya karşı koruma sağlamak için ön lens elemanına bir florin kaplaması da uygulanır.
Magnezyum alaşım bileşenleri sayesinde lensin fiziksel tasarımı hem hafif hem de dayanıklıdır.
Arca tipi uyumlu ayaklı, isteğe bağlı bir çıkarılabilir döner üçayak yaka mevcuttur ve objektif ile birlikte bir tripod veya monopodun üzerinde çalışmaktadır.
Etkin odak uzaklığı aralığını 140-560 mm'ye çıkarmak için opsiyonel Teleconverter 1.4x ile çalışmayı destekler.
Odaklama ayarlamalarını ince ayarlamak ve objektif ürün yazılımını güncellemek için opsiyonel TAP Konsolu ile uyumludur.
Tamron
A035N
4 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16