Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO Lens

Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO Lens

Referans: ET-M4512PROBL

5.998,00 ₺
Kdv dahil

Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm f/1.2 PRO Lens - Olympus Türkiye Garantili

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti
Maks. apertürden en iyi çözünürlük
  • Yüksek hassaslığa sahip, yüksek hızlı AF
  • En mükemmel bokeh efekti

 

Güzelliği yakalayın

M.Zuiko Dijital ED 45mm 1: 1.2 PRO (90mm) çarpıcı portreler için profesyoneller arasında tercih edilen bir objektiftir. Ultra geniş diyafram sayesinde size yaratıcı bir bakış açısı gerçekleştirmek için ideal bir araç haline gelir. Feathered Bokeh ile portrelere daha fazla derinlik ve yumuşaklık ekleyin. Veya 50cm en yakın netlik mesafesi ile sığ bir derinliğe sahip duygusal yakın çekimler alın.

 

Muhteşem derinlik ve netlik

 

Dikkatli yerleştirilmiş özel lenslerin kapsamlı kullanımı, portrelerinizin en geniş diyafram ayarında bile nefes kesen netlik ve detaylarla öne çıkmasını sağlar. M.Zuiko Digital ED 45mm 1: 1.2 PRO lens, güzel Feathered Bokeh veya dramatik sığ alan derinliği ile fotoğraflarınıza derinlik ve yumuşaklık katmanızı sağlar.

 

Yüksek-hızlı odaklama gücü

 

M.Zuiko Digital ED 45mm 1: 1.2 PRO lens ile hızlı ve doğru otomatik netleme sağlayan bir iç odak sistemi içeren istediğiniz pozu istediğiniz zaman yakalayın. Sadece 0.2 saniyede daha yüksek bir hızda çalışır * Sessiz ve hızlı odaklamayı destekleyen daha fazla yerleşik Movie and Still Compatible (MSC) mekanizması.

 

Maksimum derece taşınabilirlik

 

Gelişmiş, ancak kompakt ve hafif bir yapıda taviz vermeden: M.Zuiko Digital ED 45mm 1: 1.2 PRO prime objektifi, dünyanın herhangi bir yerindeki uzun fotoğraf işlerinizi keyiflendirmek için yalnızca 410g ağırlığındadır. Hava koşullarından bağımsız olarak, bu güvenilir, toz geçirmez, sıçramaya karşı dayanıklı ve donma önleyici alet sizif fotoğraf çekmeye davet edecektir.

Olympus
ET-M4512PROBL
3 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16