BW 77mm Kaesemann Xs-Pro Slim Circular Polarize Mrc Filtre

BW 77mm Kaesemann Xs-Pro Slim Circular Polarize Mrc Filtre

Referans: 77CIRPOL-HTC-XSPROM

1.198,00 ₺
Kdv dahil

BW 77mm Xs-Pro Slim Circular Polarize Mrc Filtre

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

B+W CPL (Circular Polarize) XS-Pro Kaesemann High Transmission MRC2 Nano Filtre
B+W XS-Pro Kaesemann Yüksek Geçirgenli Dairesel Polarize Edici MRC-Nano Filtre, metal bir yüzeyin yansıması nedeniyle polarize olmuş ışığı filtreleyerek yansımaları ve parlamaları azaltmaya yardımcı olur. Güneşten gelen ışık, hava moleküllerinde elektronların yansıması nedeniyle ışığın kısmen polarize hale gelmesiyle ışığın pus gibi görünen durumlara neden olur. Bir polarize filtre, ışığın çoğunun emilimini sağlayan, bu yönde polarize ışığı yansıyan ışığa dik olarak düzenler ve filtreler. Bu, parlama ve metal olmayan yüzeylerden yansımalar ve gökyüzünün ve yaprakların doygunluğunun artmasında gözle görülür bir azalma sağlar. 

Kaesemann Yüksek İletim Dairesel (HTC) polarize filtreler, düzlemsel optik cam arasında % 99.5 ışık iletimi sağlayan polarize folyolarla donatılmıştır. Elde edilen folyolar, doğru plano-paralel yüzeylere ulaşmak için hassas bir şekilde parlatılır. Son olarak, folyoyu neme karşı korumak için kenardan mühürlenirler. 

Dahili gölgelenme ve yansımaları önlemek için, her cam yüzey çoklu anti yansıma kaplama katmanları içerir. Bu Çok Dirençli Kaplama (MRC) ayrıca filtre alt tabakasına daha fazla koruma sağlar ve kaplamasız filtrelerden daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur. XS-Pro filtreleriyle ilişkili Nano kaplama, MRC üzerinde ek bir sekizinci katmanı temin ederek, daha yüksek temizleme verimliliği için su ile temas ettiğinde geliştirilmiş bir boncuk efekti sağlar. 

B+W filtreleri, artan optik berraklık ve renk doğruluğu için Schott camdan üretilmiştir. Bu filtre, dayanıklılığı ve sıkışmayı önlemeye ve vinyet etkisi olasılığını en aza indirmek için ince bir pirinç filtre halkasına sahiptir. 

Genel Özellikler
Metal olmayan bir yüzeyden yansıması nedeniyle polarize olmuş ışığı filtreleyerek yansımaları ve parlamaları azaltmaya yardımcı olur.
Polarize filtreler, ışığın çoğunun emilimini sağlayan, yansıyan ışığa dik yönde yönlendirilmiş ışığı düzenler ve filtreler.
Manzaralarda bulanıklığı temizler ve daha doygun, canlı renkler sağlar.
Güneşten 90 derecelik açıda kullanıldığında en güçlü etki sağlar.
% 99.5'den fazla ışık iletimi sağlarken, iç gölgelenmeyi ve yansımaları önlemek için çok kaplamalı
2 ila 2,8x filtre faktörü, pozlamayı 1 ila 1,5 durak ile azaltır.
Optik berraklık için Schott camdan üretilmiştir.
Nano kaplama, daha verimli temizlik için su ile geliştirilmiş bir boncuk efekti sağlar.
Depolama ve taşıma için plastik filtre kutusu

B+W
77CIRPOL-HTC-XSPROM
4 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16