• İndirimli fiyat
Oaxis InkCase i7 iPhone Uyumlu Akıllı Kılıf Siyah

Oaxis InkCase i7 iPhone Uyumlu Akıllı Kılıf Siyah

Referans: OAX.03.0008

400,00 ₺
219,00 ₺ 181,00 ₺ kazanın
Kdv dahil

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

IPHONE’UNUZU KORUMANIN EN AKILLI YOLU

InkCase i7 tartışmasız şimdiye kadar üretilen en akıllı cep telefonu kılıfı. IPhone 7'nizi şaşırtıcı derecede güçlü bir şekilde hayata geçiriyor. Kişiselleştirilebilir Fotoğraf Duvar Kağıdı ile en iyi anılarınızı yeniden yaşayın. Favori e-Kitaplarınızın hikayesine dalın. Canlı Bilgilendirme Merkezi ile gün boyunca bildirimlerden haberdar olun.

Telefonunuzu, InkCase i7’nin BubblePro Akıllı Teknolojisi ile düşmelere ve darbere karşı koruyun. Tüm bunlar, dünyadaki en ince ve hafif akıllı kılıfa sığdırılmış durumda. Ve bu sadece OAXIS InkCase'in görünen yüzü.

 


ÖDÜLLER

 

   

 


 

NET OKUMA ÖZELLİĞİ

InkCase i7 net okuma deneyimi için size parlak ve keskin metinler sunar. 480*800 çözünürlüğünde 217dpi ile sizi asla yanıltmaz.

 


 

MÜKEMMEL BOYUT

InkCase i7, e-kitaplarınız için 4.3" ‘lik büyük ekranı ile taşınabilirlik ve kullanışlılık arasındaki mükemmel dengeyi hedefliyor.

 


 

GÖREV LİSTELERİ

Günlük görevlerinizi iPhone'unuzun arkasında görüntüleyerek düzenleyin. Asla basit şeyleri unutmayın!

 


 

TAKVİM

Takvimlerinizi senkronize edin ve böylece oyunda kalın. Gününüzü planlayın ve yaklaşan etkinliklerinizden haberdar olun.

SAAT

InkCase i7’nin ekranını gerçek bir saate dönüştürün; böylece iPhone’unuzun pil ömründen tasarruf etmiş olun.

 


 

ANILARINIZI CANLI TUTUN

Günleri hatırlamıyoruz, anları hatırlıyoruz. Kaydettiğiniz anıları sergileyerek en iyi anlarınızı yeniden yaşayın. Kalbinize en yakın tuttuğunuz şeyleri dünyaya gösterin.

 


 

HER ZAMAN AÇIK EKRAN

Bir görüntüyü göstermek için hemen hemen hiç enerji gerektirmez. Bir resim veya metin ayarlandıktan sonra, gösterildiği sürece neredeyse hiç enerji tüketmez. Sadece ekran yenilenirken minimum düzeyde enerji tüketir. Favori fotoğrafınızı seçin ve uzun süre gösterilmesini sağlayın!

 


 

TAM KORUMA

InkCase i7 piyasada maksimum düzeyde koruma sağlayan en iyi kılıflar arasındandır. En yeni BubblePro Teknolojisi ile milyonlarca Mikro Doku kilitlenerek kılıfın her zaman dayanıklı olmasını sağlar. Düşme etkisi, Mikro Dokular tarafından emilir ve kılıfın tamamına yayılır. Size tam bir huzur verir.

Oaxis
OAX.03.0008
6 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16