• İndirimli fiyat
Oaxis InkCase IVY iPhone Uyumlu Akıllı Kılıf Beyaz

Oaxis InkCase IVY iPhone Uyumlu Akıllı Kılıf Beyaz

Referans: OAX.03.0005

300,00 ₺
119,90 ₺ 180,10 ₺ kazanın
Kdv dahil

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti


 

IPHONE 7 İÇİN INKCASE IVY

 


 

UZUN SÜRELİ PİL KULLANIMI

InkCase IVY, günler, haftalar ve aylar boyunca size yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Tek bir şarjla, 2 aya kadar kullanılabilir. Aksi halde herkes güneş enerjisi kullandığını düşünmüş olurdu.

 


 

KALICI ÇARPICILIK

4 seçenek arasından seçim yapın ve dikkat çekin. Ödüllü tasarımcımız, en iyi renk kombinasyonlarını bir araya getirerek estetik duygularınızı rahatlatıyor. Bu sadece iPhone 7 için en iyi tamamlayıcı üründür.

 


 

DAYANIKLI EKRAN

9H sertlik derecesine sahip ekran ile InkCase i7 IVY her durumda en fazla dayanıklılığı sağlar.

 


 

DÜŞMEYE KARŞI TAM KORUMA

InkCase IVY düşmeye karşı maksimum düzeyde koruma sağlar. En yeni BubblePro teknolojisini kullanarak, milyonlarca Mikro Dokusu, kasanın dayanımını güçlendirmek için birlikte kilitlenir. Darbe enerjisi, Mikro Dokular tarafından emilir ve kılıfın dış yüzeyinin tamamına yayılır. InkCase IVY 240 cm'de 22 düşmeye karşı sertifikalandırılmıştır. Bu özelliği ile size tam bir huzur verir.

 


 

ŞAŞIRTICI DERECEDE İNCE

InkCase IVY, tüm koruma ve teknolojik özelliklerine rağmen sadece 62 g ağırlığında ve 4.1 mm kalınlığında olup şaşırtıcı derecede incedir. Buna rağmen, düşme testlerinde son derece iyi bir performans sergiliyor.

 


 

YAPILACAKLAR LİSTESİ

Yapılacaklar listenizi iPhone'unuzun arka yüzü ile senkronize edin. En önemli işlerinizin, ekranda görüntülenmesini sağlayın. Bu listelerin şaşırtıcı sadeliğinin keyfini çıkarın.

TAKVİM

Yarışın önünde olmaya devam edin. Gününüzün bütünsel bir görünümü için programınızı ekranda görüntüleyin. Odaklanın, planlayın ve uygulayın.

BİLDİRİMLER

Sadece sizin için önemli olan insanlardan bildirim alın. Cevapsız çağrılar, metinler, WhatsApp mesajları, e-postalar ve daha pek çok şeye ait uyarıları almak için hepsi önceden InkCase IVY'de isimlendir. Her gün karşılaştığın dijital karmaşayı filtrelemene yardımcı olur.


 

ÜYELİK KARTI

InkCase IVY, üyelik barkodlarını, erişim kodlarını ve QR kodları saklarken siz de cüzdanınızı boşaltmış olun. Bölgenizde bulunan Starbucks'a gittiğinizde üyelik kartınızı aramak zorunda kalmazsınız. Havayolu biniş kartınız InkCase IVY ile entegre edilebilir.

 


 

SAĞLIK AKTİVİTELERİ

Günlük sağlık aktivitelerinize yönelik canlı güncelleştirmeler alın ve daha sağlıklı bir iş-yaşam dengesi için kendinize kişisel hedefler koyun.

 


 

RUH HALİNİZİ İFADE EDİN

Duyguları, görselleri, desenleri, logoları ve ikonları aktararak, tarzınızı, iPhone’unuzun arka yüzünde özelleştirin.

 


 

PROFESYONELLER İÇİN, PROFESYONELLER TARAFINDAN TASARLANDI

Oaxis
OAX.03.0005
6 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16