İptal & İade

 

 

İade

 

6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'unda yer aldığı üzere orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünler ile tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir oyun, yazılım ve programların iadesi kabul edilmemektedir.

 

Eğer siparişiniz onaylanmış, kargoya verilmiş ama siz teslim almadan önce iade etmeye karar verdiyseniz, ürünün size ulaşmasını bekleyiniz, ürün geldiğinde paketi teslim almayınız ve paketi açmadan aynı kargo ile geri gönderiniz.

 

 


Cayma Hakkı


Tüketicinin "Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı" sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki 14 (ondört) gün içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. 14 günü aşan sürelerde iade kabul edilmemektedir. 

 

Bu süre içinde satın almış olduğunuz ürünü faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Ürünün iade edilebilmesi için tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarları ile birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.

 

Orijinal kutusu ile ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazı ile size yönlendirdiğimiz depo adresine göndermeniz gerekmektedir.

 

 

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir.