SanDisk 64GB Extreme UHS-I microSDXC (100MB/S 60) Hafıza Kartı

SanDisk 64GB Extreme UHS-I microSDXC (100MB/S 60) Hafıza Kartı

Referans: 64100A1

269,00 ₺
Kdv dahil

SanDisk 64GB Extreme UHS-I microSDXC (100MB/S 60) Hafıza Kartı

Adet

 • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
 • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
 • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti
SanDisk 64GB Extreme UHS-I microSDXC (100MB/S 60) Hafıza Kartı
 

AKILLI TELEFON, TABLET VEYA FOTOĞRAF MAKİNENİZİN PERFORMANSINI EN ÜST DÜZEYE ÇIKARIN

Android tabanlı akıllı telefon, değiştirilebilir lens kamera, drone veya GoPro aksiyon kameranızla daha hızlı hareketleri yakalayın ve daha fazla Full HD ya da 4K UHD video çekin. Uygulamaları hiç olmadığı kadar hızlı başlatan ve yükleyen uygulama performansı için A1 sınıfı. SanDisk Extreme microSDXC™ ve microSDHC™ UHS-I Kartlar zorlu çevre koşullarında bile sıra dışı dayanıklılık için sağlam biçimde üretilmiştir. Çok yüksek hızlar, maceranın her ayrıntısını yakalamanızı sağlar ve cihazlar arasında videolarınızı aktarırken bekleme sürenizi azaltır. 32 GB ila 256 GB arasındaki depolama kapasiteleri, cihazınızın belleğini artırır ve 4K UHD video çekebilmenizi sağlar.

 • Yüksek ısı, su, darbe ve röntgen ışını gibi zorlu etkenlere dayanacak şekilde üretilmiştir
 • 4K Ultra HD ve Full HD video kaydı ve oynatma özelliği sunar
 • Yeni UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve 4K UHD için UHS Video Hızı Sınıfı 30 (V30) özelliklerine uygundur
 • 100 MB/sn.ye kadar olan okuma hızlarıyla daha hızlı aktarın
 • Heyecan verici anları yakalamak üzere daha fazla alan için 256 GB'a kadar

AKSIYON KAMERANIZ İÇIN MÜKEMMEL

SanDisk kartlar akıllı telefonlar, tabletler, aksiyon kameraları ve drone’larla uyumludur; ayrıca GoPro tarafından Hero, Hero3, Hero3+, Hero4 ve Hero+ LCD ile kullanım için önerilir.

 

KALITELI FOTOĞRAFLAR VE VIDEOLAR ÇEKMEK IÇIN 90 MB/SN’YE KADAR YAZMA HIZLARI

90 MB/sn.ye kadar yazma hızlarıyla hızlı hareket fotoğrafları veya 4K UHD video çekin. Daha çok çekin ve daha da hızlı aktarın. 100 MB/sn.ye kadar yüksek okuma hızları, yüksek çözünürlüklü görüntüler ve 4K UHD videoları aktarırken size zaman kazandırır.

 

UYGULAMALARINIZI HIZLANDIRIN

A1 sınıfı, SanDisk Extreme microSDHC ve microSDXC kartlar, daha iyi akıllı telefon performansı sağlayan daha hızlı uygulama açma ve performans sunacak şekilde uygulamalar için optimize edilmiştir.

4K UHD READY

UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve UHS Video Hızı Sınıfı 30 (V30) hızlarıyla (yalnızca 32 GB ile 128 GB) SanDisk Extreme microSDHC ve microSDXC UHS-I Kartlar, kesintisiz 4K UHD ve Full HD video çekmenizi sağlar. Bu da onu, fotoğraf karelerini atlamadan, açık hava maceraları, hafta sonu seyahatleri veya spor etkinlikleri için ideal kart yapar.

İHTIYAÇ DUYDUĞUNUZ BÜTÜN BELLEK

256 GB'a varan geniş depolama kapasiteleri, çalışırken, çekim yaparken ve yüksek çözünürlüklü videolar ile fotoğrafları paylaşırken belleğinizin dolmayacağı anlamına gelir.

 

ÇOK YÖNLÜ KULLANIM İÇIN SD BAĞDAŞTIRICISI

Bu kart uygun bir SD kart bağdaştırıcısı ile birlikte sunulduğu için, SD kart yuvası olan tüm cihazlarda kartı kullanarak veri alabilir ve bu verilere erişebilirsiniz. Bellek kartınızı SD destekli fotoğraf makineleri, kameralar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

ZORLU KOŞULLAR IÇIN TASARLANDI

SanDisk Extreme microSDHC ve microSDXC UHS-I Kartlar, anılarınızı yaşamdaki aksiliklerden korumak için suya, darbeye, röntgen ışınlarına ve ısıya dayanıklıdır. Telefonunuzu veya tabletinizi karda, havuzda veya çölde kullanabilirsiniz. Cihazınız bu şartlara dayanamasa bile, kartınız dayanır.

 • Kapasite: 64 GB
 • Okuma Hızı: şuna bağlı: 100MB/s
 • Yazma Hızı: şuna bağlı: 60MB/s
 • Video Hızı: C10, U3, V30
 • Biçim Etkeni: microSDXC
Sandisk
64100A1
5 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16