Sandisk 32GB MicroSDHC Extreme Pro 100MB/s UHS-I U3 Hafıza Kartı

Sandisk 32GB MicroSDHC Extreme Pro 100MB/s UHS-I U3 Hafıza Kartı

Referans: 32GB-100MB

109,00 ₺
Kdv dahil

Sandisk 32GB MicroSDHC Extreme Pro 100MB/s UHS-I U3 Hafıza Kartı

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

Sandisk 32GB MicroSDHC Extreme Pro 100MB/s UHS-I U3 Hafıza Kartı

Akıllı telefonların, kameraların ve tabletlerin kapasitesini genişletmek,  adaptörlü SanDisk Extreme PRO microSD UHS-I 100 MB/s kart ile çok kolay. Bu hafıza kartı, içeriği güvenli bir şekilde saklamak için bolca alan sunar. Dosyaların hızlı aktarımına ve UHS Speed ile gelişmiş fotoğraf çekmeye imkan veren 100MB / sn'ye kadar okuma hızları sunar. UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ve Video Hız Sınıfı 30 (V30) değerleri ile, bu hafıza kartı 4K UHD ve FHD videolarını yakalamanıza olanak tanır. Ayrıca, bu microSD kart uygulamalar ve nominal A1 için optimize edilmiştir. Daha hızlı uygulama lansmanını ve performansını destekler ve gelişmiş bir akıllı telefon deneyimi sunar. Bu hafıza kartı su geçirmez, darbeye dayanıklı, X-ray geçirmez ve sıcaklığa dayanıklıdır, böylece tüm anılarınızın güvenle depolandığını bilirsiniz. Ayrıca, bu hafıza kartı yanlışlıkla silinen dosyaların kolayca kurtarılmasını sağlayan bir RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı indirmesi ile birlikte gelir. Ayrıca SD kart yuvasına sahip herhangi bir cihazı kullanarak karttaki verileri yakalamanıza ve bunlara erişmenize olanak veren kullanışlı bir SD kart adaptörü de içerir. 

YÜKSEK KALİTELİ VİDEO ÇEKİMİ
SanDisk Extreme PRO microSD Kart hem UHS Speed Class 3 (U3) hem de Video Speed Class 30 (V30) derecelerine sahiptir, böylece 4K UHD ve FHD videolarını yakalamak için kullanabilirsiniz. Kaydedilen videolar yüksek çözünürlüklü standartlara uygun olacağından, en son 4K Ultra HD TV ekranlarında ve monitörlerinde oynatıldığında muhteşem görünür.

HIZLI APPS YÜKLEME
Bu SanDisk microSD kart, A1 olarak değerlendirildi ve gelişmiş bir akıllı telefon deneyimi sunmak için uygulamalar için optimize edildi. Bu hafıza kartı ile daha hızlı uygulama başlatma ve daha iyi performans bekleyebilirsiniz. 

Sandisk
32GB-100MB
8 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16