• İndirimli fiyat
Sandisk 128GB SDXC Extreme Pro 300MB/s UHS-II U3 Hafıza Kartı

Sandisk 128GB SDXC Extreme Pro 300MB/s UHS-II U3 Hafıza Kartı

Referans: 128SD300

1.800,00 ₺
1.499,00 ₺ 301,00 ₺ kazanın
Kdv dahil

Sandisk 128GB SDXC Extreme Pro 300MB/s UHS-II U3 Hafıza Kartı

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

SanDisk 128GB Extreme PRO UHS-II SDXC (300MB/s) Hafıza Kartı

HER KAREYI YAKALAMAK IÇIN ÜST DÜZEY HIZ

Çok yüksek hızda sürekli seri çekim modu, en üst düzey üretim sonrası iş akışı verimliliği ve yüksek performanslı video kaydetme için SanDisk Extreme PRO SDHC ve SDXC UHS-II kartları edinin. Yüksek performanslı SDHC ve SDXC bellek kartları, çekim hızlarını 260 MB/sn.ye(1733X) ve aktarım hızlarını 300 MB/sn.ye(2000X) kadar çıkarır. UHS Hız Sınıfı 3 (U3), 32 GB ila 128 GB Full HD ve sinema kalitesinde 4K video kaydını destekler. Yeni UHS-II standardını destekleyen fotoğraf makineleri için en iyi hale getirilmiş olan SanDisk Extreme PRO SDHC ve SDXC UHS-II kartlar, profesyonel fotoğrafçıların talep ettiği tavizsiz sonuçları sunar.

 

PROFESYONELLER IÇIN TASARLANDI

Profesyonel fotoğraf makineleri ve yüksek çözünürlüklü kameralar, SanDisk'in sunduğu en son yeniliklerin gücünü, performansını, kapasitesini ve güvenilirliğini hak ediyor. İşte bu nedenle profesyonel fotoğrafçılar ve video grafikerler SanDisk® bellek kartlarına güveniyor.

300 MB/SN.YE VARAN OKUMA VE 260 MB/SN.YE VARAN YAZMA HIZLARI

SanDisk Extreme PRO SDHC ve SDXC UHS-II Kartlar, en üst düzey verimlilik adına üretim sonrası iş akışı için 300 MB/sn.ye varan aktarım hızları sunar. 260 MB/sn.ye varan yazma hızları hızlı çekimler, seri çekim modu ve RAW ile JPEG çekimlerle kolayca başa çıkar.

SINEMA KALITESINDE 4K VIDEO ÇEKIMI

UHS Hız Sınıfı 3 (U3) ile SanDisk Extreme PRO SDHC ve SDXC UHS-II kartlar, sinema kalitesinde kesintisiz 4K ve Full HD video çekmenizi sağlar. Bu da kartları, ekstrem sporlar ve diğer hızlı hareket içeren aktiviteleri kaydeden profesyoneller için kare sayısını düşürmelerine gerek olmayan ideal kart haline getirir.

ZORLU ORTAMLARA DAYANACAK ŞEKILDE TASARLANMIŞTIR

SanDisk Extreme PRO SDHC ve SDXC UHS-II Kartlar darbeye, sıcaklığa, suya ve röntgen ışınlarına karşı dayanıklıdır, böylece bellek kartınızın dayanıklılığı hakkında endişelenmeden maceranızın tadını çıkarabilirsiniz.

RESCUEPRO® DELUXE YAZILIM ILE KOLAY DOSYA KURTARIMI

Kart, RescuePRO Deluxe veri kurtarma yazılımı indirme teklifiyle sunulur.Bu yazılım, yanlışlıkla silinen dosyaların kurtarılmasını kolaylaştırır (indirilmesi gerekir).

Sandisk
128SD300
6 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16