Wrapsol Samsung Galaxy Note 9 Full Body Koruyucu Film

Wrapsol Samsung Galaxy Note 9 Full Body Koruyucu Film

Referans: WRAPSOLNOTE9

88,50 ₺
Kdv dahil

Wrapsol Samsung Galaxy Note 9  Full Body Koruyucu Film

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

Özellikleri

Nano teknoloji ile güçlendirilmiş poliüretandan yapılmış olan WRAPSOL ekran koruyucu kesinlikle bir jelatin değildir. Düşme ve çarpmalara karşı telefonunuzu korur. Yumuşak yapısı sayesinde darbe emici özelliği vardır ve telefonunuzun zarar görmesini engeller.
Düşme ve çarpmanın yanı sıra çizilmelere karşı da ekranınızı korur. Ön, arka ve yanları da kapsayan koruma sayesinde telefonunuzun yandan ve köşelerden darbe almasını engeller. Kendini yenileyebilme özelliği sayesinde film üzerinde oluşan çizikler 24 saat içinde gözle görülür biçimde kaybolacaktır. Kristal parlaklığında ekran görüntüsü verirken, telefonunuzun dokunmatik ve diğer fonksiyonlarını kusursuz biçimde kullanmanıza imkân vermektedir.
Kutu içinden çıkan kullanma kılavuzundaki adımları izleyerek telefonunuza uygulamanızı önemle öneriyoruz. Ayrıca aşağıdaki linkten uygulamayı izleyebilirsiniz. Uygulama esansında oluşan hava kabarcıklarını spatula yardımıyla yok edebilirsiniz. Kalan baloncukların 24 saat içinde yok olduğunu göreceksiniz.

Paket İçeriği

- Ön ve Arka koruma filmi
- Microfiber temizleme bezi
- Uygulama talimatları
- Uygulama spatulası

 

Wrapsol
WRAPSOLNOTE9
50 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16