Olympus OM-D E-M10 Mark II Body Silver

Olympus OM-D E-M10 Mark II Body Silver

Referans: M10IISIL

2.839,00 ₺
Kdv dahil

Olympus OM-D E-M10 Mark II Body Silver - Olympus Türkiye Garantili

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti
Olympus OM-D E-M10 Mark II ergonomiden vazgeçmeden ufak ve hafif, tarzınıza uygun ve her yere rahatlıkla taşıyabileceğiniz bir kamera. Metal gövde kalitesine rağmen sadece 339 gr gelen E-M10 Mark II hareket halinde size ağırlık yapmaz.16 megapiksel Live MOS (Micro Four Thirds) sensör, 8.5 fps sürekli çekim modu, 3 inç, döndürülebilir LCD ve belki de en önemlisi E-M1 ve E-M5 II gibi üst sınıf OM-D modellerinde bulunan dahili beş eksenli görüntü sabitleme özelliği de OM-D E-M10 II’nin özellikleri arasında bulunuyor.
 
Dahili Wi-Fi
E-M10 Mark II paylaşmayı kolaylaştırır. Olympus Image share (OI.Share) uygulaması ile fotoğraflarınızı akıllı telefonunuza yükleyin ve kolaylıkla herkesle paylaşın. 
Dahili Wi-Fi ile, kameranıza dokunmadan birçok ayarı kontol edebilirsiniz. Örneğin tripod üzerinde iken ve kamera zor bir durumda ise telefonunuzdan deklanşör tuşuna basabilirsiniz.
 

İnanılmaz OM-D Görüntü Kalitesi 
D-SLR fotoğraf makinelerine rakip çözünürlüğü ve hayret verici detayı ile Micro Four Thirds lensleri tecrübe edin. Güçlü görüntü sabitleyicisi ile, bu teknoloji M.ZUIKO lenslerin en iyi sonuçları vermesini sağlar. E-M10 Mark II'i deneyin ve şaşırmaya hazır olun. 

Geniş Lens Seçeneği        
Sıra dışı optik elemanlarla üretilmiş geniş yelpazedeki lensler E-M10 Mark II'yi hem tarz hem performansta tamamlar. Makrodan tele fotoya, arzu ettiğiniz lense ulaşın. 

4K Hızlı Çekim        
Hızlı Çekim Modunu kullanarak zaman içinde çekilen fotoğrafları 4K video haline getirin.

AF Hedefleme
Vizörden bakarken kullanışlı odaklama kontrolu için, kameranın arkasındaki dokunmatik ekrana dokunarak otomatik odak hedefini değiştirebilirsiniz. Ekrana dokunun ve AF noktası istediğiniz yere kaydırırken vizörden izlemeye devam edin.

Odak Dilimleme 
Bu modda E-M10 Mark II farklı odak ayarları ile bir seri fotoğraf çeker.

Dahili flaş 
E-M10 Mark II'in güçlü dahili flaşı size ekstra esneklik sağlar

Sessiz Deklanşör Modu 
Şimdi ilginin odağı olmadan aksiyonun ortasında olabilirsiniz. Sessiz Deklanşör modu ile deklanşöre bastığınızda herhangi bir ses çıkmaz.

Canlı Kompozit Modu 
Canlı Kompsozit Modu ile mutheşem gece ve düşük ışık çalışmaları yapın. Bu mod ile fotoğraf çekilirken görseli inşa edebilirsiniz.

Olympus
M10IISIL
3 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16