Nikon Coolpix W300 Su Altı Fotoğraf Makinesi - Turuncu

Nikon Coolpix W300 Su Altı Fotoğraf Makinesi - Turuncu

Referans: NVQA071E1

3.159,00 ₺
Kdv dahil

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti
Nikon Coolpix W300 Su Altı Fotoğraf Makinesi
 
Su altı onaylı, her türlü hava koşuluna uygun, sağlam; kompakt fotoğraf makinesi COOLPIX W300 ile tanışın. Üstün resim kalitesi, kolay bağlantı ve GPS izlemenin keyfini çıkarın. Harika dış mekanlar, şehir ve bunların arasında kalan her şey için.
30 m'ye kadar suya; darbeye, donmaya ve toza dayanıklı. Bu fotoğraf makinesi, gittiğiniz her yere sizinle gelir. Ve dönüşte, daima yanınızda olduğunu kanıtlayan harika resimlerle gelir.
COOLPIX W300 ile suya dalış anını çekin ve 30 m'ye kadar olan derinliklerde, muhafaza olmadan fotoğraf çekin ve video kaydedin.Karada da bir o kadar sağlam performansa sahip olan, toza dayanıklı bu kompakt fotoğraf makinesi, -10 °C'ye kadar düşen sıcaklıklarda çekim yapmanıza imkân verir.Darbeye dayanıklı gövdesi, 2,4 m'ye kadar olan yüksekliklerden düşmeye dayanabilir.Fotoğraf makinesini hiç dert etmeden, İleri Seviye Açık Su Dalış sertifikanızı alın, engebeli yollarda seyahat edin ve yamaçlara tırmanın.
Becerikli NIKKOR geniş açılı zoom objektif ve 16 MP CMOS sensör, düşük ışıkta bile, inanılmaz anlara dair olağanüstü görüntüler sunar.
Hassas arka aydınlatmalı CMOS sensör ve becerikli f/2.8 objektif, size su altında veya düşük ışıkta çekim yapma özgürlüğü verir. 5x optik zoom, 24 - 120 mm (35 mm'ye eşdeğer) aralığında esnek bir menzil sunar. 10x Dynamic Fine Zoom ise, menzili etkili bir şekilde ikiye katlayarak 240 mm (35 mm'ye eşdeğer) menzile olanak tanır.Makro modu, su üstünde veya altında küçük mucizelerin olağanüstü yakın çekimlerini almanızı sağlar.
 
Fotoğrafları, çekim yaptığınız sırada senkronize etmek için fotoğraf makinenizi akıllı cihazınıza bağlı tutun ve anlık olarak paylaşın. Uzaktan çekim için akıllı cihazınızı kullanın.
Nikon'un SnapBridge teknolojisi, COOLPIX W300'ü Bluetooth® low energy technology ile akıllı cihazınıza sürekli bağlı tutar.Her defasında yeniden bağlanmak zorunda olmadan, fotoğrafları çekim yaptığınız sırada cihazınızla senkronize edin. Fotoğraf makinesinin dahili Wi-Fi® teknolojisi ile dilediğiniz zaman filmleri manuel olarak aktarın.Ayrıca, SnapBridge bağlantısı da uzaktan çekim yapmak için akıllı cihazınızı kullanmanıza olanak tanır.
 
 

Macera beklemez! Bu fotoğraf makinesinin hızlı otomatik netleme özelliği ve etkileyici Titreşim Azaltma teknolojisi hızlı, sarsıntısız, noktasal çekimler sağlar.
 
Hedef Bulan AF teknolojili hızlı otomatik netleme (AF) sistemi, su altında veya düşük ışıkta bile istediğiniz konuya odaklanmanızı sağlar. İster dalış arkadaşınızın su altı portresini çekiyor ister gün ışığı gökyüzünde kaybolurken aksiyonu filme alıyor olun, konular inanılmaz çabuk bir şekilde odağa yerleşir. Nikon'un beş eksenli Karma Titreşim Azaltma teknolojisi, sarsıntısız video filmleri elde edebilmeniz için fotoğraf makinesi sarsıntısını telafi eder. Arazi aracının arkasında manzara çekimi için mükemmel.

NVQA071E1
5 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16