Manfrotto Pro Light Bumblebee M-30 Omuz Çantası

Manfrotto Pro Light Bumblebee M-30 Omuz Çantası

Referans: PL-BM-30

968,00 ₺
Kdv dahil

Manfrotto Pro Light Bumblebee M-30 Omuz Çantası

Adet
Stokta yeterli ürün yok


  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

Manfrotto Bumblebee M-30 PL kamera çantası, her zaman hareket halinde olan dış mekan fotoğrafçılar için tasarlanmış profesyonel bir kamera messenger çanta. Bu şık, ince profilli çanta, profesyonel bir kamera seti ve uzun süre kullanım konforu sağlarken 15 ”dizüstü bilgisayar korunacak şekilde tasarlanmıştır. Onun imzalı tasarımı Kamera Koruma Sistemiyle ayıraçlar, 70-200 / 2.8 lens takılı bir DSLR gövdesini artı 3 lensi, bir el gimbalini ve bir çok aksesuarı korur. Bunlar, üst fermuar açıklığı sayesinde hızlıca çıkarılabilir. Özel olarak tasarlanmış XtraSecure kayışı, avuçiçi gimbalın hareketli kısmını sabit tutar. 

İmzalı AirSupport arka ve kablo demeti sistemi, sadece uzun ve geniş omuz yastığı arasında ağırlık dağıtmakla kalmaz, aynı zamanda hava akışı kanalıyla hava geçirgenliği de en üst düzeye çıkarır. Büyük bir EasyGrip tokası, omuz askısının uzunluğunu bir saniyede ayarlayarak, çantayı vücudunuz arasında hızla döndürmenizi ve bir sonraki harekete geçmenizi sağlar. Messenger'ın su itici Rip-Stop naylon / polyester kumaşı, çengelli ITW Nexus tokaları ve Duraflex donanımı, ambalajı hem çok hafif hem de en yoğun kullanıma dayanacak kadar güçlü hale getiriyor ve büyük miktarda dişli için uzun süreli koruma sağlıyor.
Messenger Velcro tutturma ya da tokaları ile açılır. Ekstra gizli kullanım için NoiseFree Velcro gizleyiciyi kullanın. Elastik NeverLose tripod bağlantısı, mini tripod, monopod veya kamera çubuğunu sabitlemek için her zaman hazırdır. Aksesuarlar ve bir su şişesi için çok sayıda harici fermuar veya gerilebilir cepler vardır. Bu model, sert havalarda ekstra koruma sağlayan ve güneş ışığını yansıtan, gün boyu serin ve kuru kalabilen bir DuoFace güneş / yağmur örtüsü ile birlikte gelir. Kolayca seyahat etmek için omzunuzda, çapraz gövdede veya kepçe tutamak kullanarak taşıyabilirsiniz.

Teknik Detaylar

Ağırlık 1200 g
Koleksiyon/Seri Pro Light
Ekipman Tipi DSLR, ProfesyonelDSLR
Lens Kapasitesi 5
Tripod Bağlantısı Evet
Kişisel Eşya Depolama Hayır
Renk Siyah
Malzeme Naylon, Yırtılmaz, Sentetik Kumaş
Dış Yükseklik 33 cm
Dış Uzunluk 46 cm
Dış Genişlik 19 cm
İç Yükseklik 31 cm
İç Uzunluk 42 cm
İç Genişlik 12 cm
Laptop Bölme Yüksekliği 30 cm
Laptop Bölme Uzunluğu 38 cm
Laptop Bölme Genişliği 4 cm
Çanta Tipi Postacı / Messenger
Manfrotto
PL-BM-30

Benzer ürün sayısı : 16