Manfrotto Pro Light Bumblebee M-10 Omuz Çantası

Manfrotto Pro Light Bumblebee M-10 Omuz Çantası

Referans: PL-BM-10

895,00 ₺
Kdv dahil

Manfrotto Pro Light Bumblebee M-10 Omuz Çantası

Adet

  • %100 Güvenli Alışveriş %100 Güvenli Alışveriş
  • Hızlı Teslimat Hızlı Teslimat
  • Müşteri Memnuniyeti Müşteri Memnuniyeti

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Kamera dişli çarkınızı koruma, örn. 24-70 / 2.8 lensli bir CSC / DSLR gövdesi
  • Nefes alabilen arka ve hızlı kablo demeti ayarı
  • Sürekli performans için güçlü, hafif yapı
  • Ankastre Velcro susturucuyla keskin açılım
  • Elde taşınabilir bir gimbal'ı elastik kayışla tutun ve koruyun

Manfrotto Bumblebee M-10 PL kamera haberci her zaman hareket halinde olan açık atıcılar için tasarlanmış profesyonel bir kamera haberci çantasıdır. Bu süper geniş, ince profilli torba profesyonel bir kamera seti ve 13 "dizüstü bilgisayar korumalı ve uzun süre giyen konfor sağlamak için üretilmiştir. İmzalı tasarımlı Kamera Koruma Sistemi bölücüleri, 24-70 / 2.8 lens takılı artı 2 lens (70-200 / 2.8 dahil), bir el çakı ve çok sayıda aksesuar içeren bir CSC / DSLR gövdesini korur. Bunlar üst fermuar deliğinden hızla çıkarılabilir. Özel olarak tasarlanmış XtraSecure kayışı el tipi zımbanın hareketli bölümünü sabit tutar. Hiçbir dizüstü bilgisayar dolmadığında, çanta da tutturulmuş bir DSLR kiti barındırıyor.
İmza AirSupport sırt ve kablo demeti sistemi, ağırlığı uzun ve geniş omuz pedleri arasında dağıtmakla kalmayıp aynı zamanda hava akışı kanalı kanalının hava geçirgenliğini en üst düzeye çıkarmaktadır. Büyük bir EasyGrip toka, omuz askısının uzunluğunu bir saniyede ayarlar; böylece torbayı vücuda hızlıca salınabilir ve bir sonraki hamleyi alabilir. Haberci su itici Rip-Stop naylon / polyester kumaş, içi boş ITW Nexus tokaları ve Duraflex donanımı, kiti ultra hafif ve en yoğun kullanıma dayanacak kadar güçlü hale getiriyor ve büyük miktarda dişli için uzun süreli koruma sağlıyor.
Haberci, cırt cırtlı veya toka ile açılır. Ekstra gizli kullanım için NoiseFree Velcro susturucuyu uygulayın. Elastik NeverLose tripod bağlantısı her zaman bir mini tripod, monopod veya kamera kutupunu sabitlemeye hazırdır. Aksesuarlar ve su şişesi için çok sayıda dış fermuar veya gerilebilir cepler bulunmaktadır. Bu model, kaba havalarda ekstra koruma sağlayan ve güneş ışığını yansıtan DuoFace güneş / yağmurluk ile birlikte gelir; dişlileri gün boyunca serin ve kuru tutun. Bunu omzunuzda, çapraz-vücutta ya da kolaylıkla seyahat etmek için bir makaralı kola takılabilen tutma kolunu kullanarak taşıyın.

Manfrotto
PL-BM-10
4 Öğeler

Benzer ürün sayısı : 16